پیمایش گروه‌بندی‌ها پیمایش گروه‌بندی‌ها

آخرین مطالب آخرین مطالب

پربیننده ترین مطالب پربیننده ترین مطالب

پرامتیازترین مطالب پرامتیازترین مطالب

وبلاگ وبلاگ

بهره برداری از بزرگ ترین طرح مسکن مهر در کشور

نخستین فاز طرح مسکن مهر در اصفهان به عنوان بزرگ ترین طرح مسکن مهر با حضور معاون اول رئیس جمهور به بهره برداری رسید.به گزارش واحد مرکزی خبر، این مجموعه شامل ۲۲ هزار واحد است که ۱۳ هزار و ۴۹۲ واحد آن مربوط به طرح مسکن مهر و ۸ هزار و ۵۰۵ واحد هم مربوط به بنگاههای زود بازده است.
ادامه درباره بهره برداری از بزرگ ترین طرح مسکن مهر در کشور »

کارمند بودن

همانطور که همه میدانند کارمند مظهر زندگی ساده ولی بابرنامه ریزی مداوم وسخت گیرانه است . برنامه ریزی مداوم به خاطر این که اگریک ماه قسطشون عقب بیفته دیگه جبران نمیشه مگر با بیمه مرگ ومبلغی که درهنگام دورازجان ، مردن به اعضاء خانواده میدهند و سخت گیرانه به این معنی که اگه پشت ویترین یه مغازه ای ازیه چیزی یاخودشون یا خانوادشون خوششون بیاد باید چند روزیاحتی چندماه کم خوری وکم پوشی کنند تا آن جنس را...
ادامه درباره کارمند بودن »

مالیات ارزش افزوده پولشویی را ردیابی می کند

امروز در سایت خبری گزارشی به نقل از رسانه مالیاتی ایران نوشته شده بود که محمد رضا عبدی معاون برنامه ریزی سازمان امور مالیاتی گفته : در جهان دو رویکرد برای اجرای قانون مالیات بر ارزش افزوده وجود دارد که شامل تامین درآمدهای کشور و شفاف سازی فعالیتهای اقتصادی است و در ایران رویکرد دوم ( شفاف سازی فعالیتهای اقتصادی )مد نظر قرار دارد. معاون سازمان امور مالیاتی کشور تصریح کرد : در زمینه مالیات بر...
ادامه درباره مالیات ارزش افزوده پولشویی را ردیابی می کند »

باز خرید قبل از سررسید اوراق مشارکت در بانک ها ممنوع شد

رییس سازمان بورس و اوراق بهادار از ممنوع شدن بازخرید قبل از سررسید اوراق مشارکت در بانک ها خبر داد و گفت: بازخرید قبل از سر رسید اوراق مشارکت منتشره سال ۹۰ به بعد تنها در بورس و اوراق بهادار امکان پذیر است.
ادامه درباره باز خرید قبل از سررسید اوراق مشارکت در بانک ها ممنوع شد »

میزان افزایش حقوق کارمندان فعلا معلوم نیست

امروز وقتی این خبر را شنیدم واقعا به حال تمام کارمندان تاسف خوردم این خبری بود که از جانب معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری نقل شده بود (متن کامل خبر) با توجه به افزایش چندین برابر قیمتها در تمام بخشهای مختلف حال که ۵۶ روز از سال ۹۰ گذشته،هنوز هیچ برنامه ای برای افزایش حقوق کارمندان تنظیم نشده است.
ادامه درباره میزان افزایش حقوق کارمندان فعلا معلوم نیست »