فهرست اخبار فهرست اخبار

عضو محترم هیات مدیره، هیات عامل و معاون اعتباری بانک مسکن، به میزبانی شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب کشور، در آیین آغاز عملیات اجرایی پروژه ملی آیمان، بزرگترین پروژه بازآفرینی پایدار شهری در کلانشهر تبریز، شرکت نمود.

آغاز عملیات اجرایی پروژه ملی آیمان، بزرگترین پروژه بازآفرینی پایدار شهری در کلانشهر تبریز

بامداد روز چهارشنبه 26 خرداد محمد حسن علمداری، عضو محترم هیات مدیره، هیات عامل و معاون اعتباری بانک مسکن ، به همراه رضا صالحی شهرابی؛ رئیس اداره کل اعتبارات بانک مسکن، حسین حیدری، رئیس اداره کل نظارت و ارزیابی اعتباری بانک مسکن، جواهری تفتی، مدیر عامل گروه مالی بانک مسکن، جوان مجیدی، رئیس هیات مدیره گروه مالی بانک مسکن، امامی، مدیر عامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن و معاونین ایشان و امیررنجبریان مدیر شعب بانک مسکن استان آذربایجان شرقی، در محل پروژه ملی آیمان حاضر و در آیین افتتاح عملیات اجرایی این پروژه شرکت نمودند.
در این سفر، با توجه به گستره ی عملیاتی شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب کشور با مرکزیت کلانشهر تبریز که از شرق تا غرب این شهر را در برمی گیرد، محمد حسن علمداری و هیات همراه، ضمن بازدید از سایت پروژه، در آیین افتتاح پروژه ی مسکونی 124 واحدی الماس خاوران در جنوب شرق کلانشهر تبریز حاضر شدند. در این مراسم، عضو محترم هیات مدیره، هیات عامل و معاون اعتباری بانک مسکن که در محل سایت پروژه ی آیمان، بزرگ ترین پروژه ی بازآفرینی پایدار شهری کشور در شمال غربِ کلانشهر تبریز برگزار شد طی سخنانی با ابراز خرسندی از اجرای چنین پروژه ی بزرگی در کلانشهر تبریز با توجه به رزومه ی شرکت سرمایه گذاری مسکن در تولید واحدهای مسکونی با کیفیت، بانک مسکن را همراهی همیشه، پشتیبان و مددرسان در طرح ها و ایده های خلاقانه، پیشرو و اقتصادی دانست و اجرای طرح های خلاقانه و منحصر به فرد در این پروژه ی ملی را الگویی برای سایر طرح های در حال اجرا دانست. لازم به ذکر است آیمان- بزرگ ترین پروژه ی بازآفرینی پایدار شهری کشور، در زمینی به مساحت 54503متر مربع است که در آن بخش های مختلف تجاری، اداری، فرهنگی و ورزشی با آخرین تکنولوژی های بروز معماری و ساخت، لحاظ شده و با پایان یافتن عملیات خاکبرداری، عملیات اجرایی آن در فاز اول آغاز گردید. استفاده از زه کشی های عمودی و افقی در پایدارسازی، سیستم تصفیه ی آب خروجی MBR، طراحی و نمونه سازی فضاهای پیش ساخته ی تَر، مطالعه، طراحی و تولید سنگ مصنوعی، مطالعات و نمونه سازی سقف سیاک، از جمله نوآوری های خلاقانه در اجرای این پروژه ی ملی است. گفتنی است محمد حسن علمداری و هیات همراه و سایر میهمانان شرکت کننده در این آیین، در گشتی چهار ساعته به بازدید از فرصت های سرمایه گذاری موجود در کلانشهر تبریز وسایر پروژه های شرکت سرمایه گذاری مسکن شمال غرب پرداختند. در نیمروز همانروز نیز محمد حسن علمداری در جلسه ای که با حضور هیات همراه، مدیر شعب و معاونین مدیریت شعب این استان و تعدادی از روسای دوایر مدیریت در محل اتاق جلسه مدیریت شعب استان تشکیل شد شرکت نموده و ضمن استماع مسائل و مشکلات مطروحه حاضرین، با بیان اظهاراتی آمادگی بانک برای ارائه خدمات اعتباری به مشتریان خاص بانک مسکن را اعلام نمود و درباره مسائل و مشکلات مطرح شده دستور بررسی و رسیدگی لازم صادر کرد.
آخرین بروزرسانی 1400/3/30