تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون فیزیکی حوزه حراست استان بیان کرد:

برگزاری دوره آموزشی تیراندازی پرسنل انتظامات حوزه حراست، در مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی ، به منظور کسب مهارت های لازم در تیراندازی، دومین مرحله از دوره آموزشی تیراندازی پرسنل انتظامات حوزه حراست مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی، در سال جاری برگزار گردید.
این دوره آموزشی با مشارکت حوزه حراست مدیریت شعب این استان و مرکز آموزشی حضرت ولی عصر(عج) نیروی انتظامی استان برگزار و پرسنل انتظامات این مدیریت علاوه بر فراگیری تیراندازی به صورت شبیه سازی(سمیلا تور)، تیراندازی با سلاح های کلت کمری و کلاشینکف را با تیر جنگی، در میدان تیر این مرکز آموزشی، با رعایت اصول کامل تیراندازی در شرایط مختلف یادگرفته و تمرین نمودند.
در این دوره آموزشی که با شرکت 10 نفر از پرسنل انتظامات مدیریت شعب این استان برگزار گردید، غلامرضا تبریزی معاون فیزیکی حوزه حراست استان طی سخنانی مهارت تیراندازی پرسنل انتظامات را خوب ارزیابی کرد و گفت: با توجه به اینکه رسالت و کار پرسنل انتظامات، حفاظت از اماکن بانک و پولرسانی و حفظ امنیت می باشد بنابراین مهارت تیراندازی و فراگیری آن، یکی از ملزمات پرسنل انتظامات بوده و این دوره ها باید به صورت مستمر برگزار شود. 
تبریزی از مدیر شعب ، معاونین مدیریت شعب استان و نیروی انتظامی استان که در برگزاری هر چه بهتر این دوره همکاری و تعامل نموده بودند تقدیر و تشکر کرد.
آخرین بروزرسانی 1395/11/10