تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:

تشریح جزییات حساب سپرده سرمایه گذاری ممتاز، برای روسای شعب استان آذربایجان شرقی

در جلسه آموزشی که با حضور مهدی احمدی مدیر شعب استان، در مجتمع آموزشی شهید بهشتی تبریز، برای روسای شعب استان آذربایجان شرقی برگزار شد، جزییات حساب سپرده سرمایه گذاری ممتاز بانک مسکن توسط کریم خیاط زاده، رییس شعبه جمهوری اسلامی تبریز، تشریح گردید.
در ابتدای این جلسه مهدی احمدی طی سخنانی تشکیل جلسه آموزشی در خصوص حساب سپرده سرمایه گذاری ممتاز بانک مسکن را حاکی از با اهمیت بوده این حساب برای بانک دانست و گفت یکی از باارزش ترین ابزارهایی که در حال حاضر در جذب منابع برای بانک مسکن منحصر به فرد می باشد این حساب می باشد که شرط موفقیت در این زمینه اشرافیت همکاران به جزییات این حساب از قبیل نرخ سود علی الحساب، چگونگی تخصیص اوراق به مشتری ، نرخ بازدهی این حساب به مشتریان و... می باشد. لذا احمدی از روسای شعب خواست تا تمام ابهامات خود را در کلاس آموزشی برطرف سازند و نظیر این کلاس را در شعب برای همکاران برگزار کنند و با انتقال دانش خود به سایر همکاران، قدم موثری را در جذب منابع از طریق این ابزار، برای بانک بردارند.
مدیر شعب استان در بخش دیگر سخنان خود به ارایه گزارشی از وضعیت مدیریت شعب استان پرداخت و گفت: مدیریت در مجموع توانسته است بیش از نصف امتیاز خود را از سقف امتیاز، تا پایان آذر ماه سال جاری کسب نماید ولی با توجه به وجود پتانسیل های بالا در همکاران و استان، انتظار بیش از این بوده و امید آن می رود تا پایان سال با همت همکاران در شعب امتیاز استان، تفاوت جزیی از سقف امتیاز مورد نظر داشته باشد. بنابراین این امر محقق نخواهد شد مگر اینکه برنامه ریزی مناسبی برای سه ماهه آخر سال داشته باشیم و با تمام نیرو نسبت به تحقق اهداف تعیین شده، تلاش نماییم.
احمدی در ادامه سخنان خود به اهمیت حساب صندوق پس انداز مسکن یکم نیز اشاره کرد و ادامه داد: این حساب تنها در بانک مسکن قابل افتتاح است و اگر همکاران بتوانند مشتریان را خوب راهنمایی کنند و بازاریابی عملیاتی در این زمینه نمایند میزان افتتاح از این حساب در شعب بالا خواهد رفت که هم به نفع بانک بوده و هم به نفع مردم خواهد بود تا اقشار مختلف جامعه با یک برنامه ریزی دقیق بتوانند در مدت زمان مشخصی با اخذ تسهیلات از محل این حساب صاحب خانه شوند.
وی بر لزوم وفادارسازی مشتریان تاکید کرد و گفت: اگر شعب بتوانند مشتریان خاص خود را به مشتریان ثابت و وفادار تبدیل کنند در آینده بهتر خواهند توانست منابع خود را حفظ نمایند بنابراین شعب باید برای این موضوع هم برنامه داشته باشند و با انجام کارهایی نظیر حضور در مراسمات و برگزاری جشت تولی برای مشتریان خاص، در این زمینه گام بردارند.
احمدی افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر به مبلغ 40 میلیون تومان را فرصت مناسبی برای تعیین تکلیف پرونده های مسکن مهر عنوان کرد و از شعبی که پرونده های مسکن مهر دارند خواست تا از این فرصت استفاده کنند و نسبت به تعیین تکلیف پروژه ها ی مسکن مهر اقدام نمایند.
مدیر شعب استان روند کاهشی مطالبات معوق را در استان خوب دانست و افزود: در حال حاضر در این خصوص در بین  مدیریت های کشور با 10 درصد کاهش، جزی بهترین مدیریت ها هستیم و انتظار می رود همکاران تلاش بیشتری کرده و از شرکت هایی که در این خصوص با بانک همکاری می کنند نهایت استفاده را کرده و این عدد را تک رقمی نماییم. وی همچنین بهای تمام شده پول را در استان 77/19 درصد اعلام کرد و اظهار امیدواری کرد تا با افتتاح حسابهای کم هزینه از جمله جاری و قرض الحسنه پس انداز این درصد در استان، تا پایان سال، پایین¬تر بیاید.                             
آخرین بروزرسانی 1395/11/10