تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری جلسه هیات قشر و حلقه های صالحین با محوریت اقتصاد مقاومتی

جلسه ماهانه هیات قشر و حلقه های صالحین با محوریت اقتصاد مقاومتی، با حضور مسیولین و همکاران در مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.
در این جلسه که با حضور مهدی احمدی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی و تعدادی از همکاران شعب و مدیریت برگزار شد حجت الاسلام احمد مرادی به سخنانی پیرامون اقتصاد مقاومتی پرداخت و افزود: اقتصاد مقاومتی باید از شخص و درون خانواده ها شروع شود بنابراین هر شخصی باید در زندگی خود طوری تدبیر کند که با خرید کالاهای ایرانی به تولید ملی کمک نماید البته ناگفته نماند که تولیدکنندگان نیز باید کیفیت کالای ایرانی را طوری بالا ببرند که مردم به راحتی خرید کالای ایرانی را به خرید کالای خارجی ترجیح دهند. بنابراین هم تولید کنندگان و هم آحاد مختلف مردم باید دست در دست هم دهند تا با تقویت تولید داخلی، اقتصاد مقاومتی که مورد نظر مقام معظم رهبری هم هست حاصل گردد. 
وی در ادامه سخنان خود به ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی پرداخت و تنها راه مبارزه با استکبار جهانی و خروج از رکود اقتصادی را اقتصاد مقاومتی دانست.
گفتنی است این جلسه با قرایت زیارت عاشورا آغاز گردید و در پایان از همکارانی که در برگزاری یادواره شهدای مدافعین حرم، همکاری صمیمانه ای داشتند با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر شد. همچنین از طرف پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران تبریز، از تلاشها و حمایت های مهدی احمدی مدیر محترم شعب استان آذربایجان شرقی ، در خصوص برگزاری باشکوه یادواره شهدای و سایر فعالیتهای فرهنگی، با اهدای لوح سپاس تجلیل به عمل آمد
آخرین بروزرسانی 1395/11/4