تازه های اخبار تازه های اخبار

عیادت از فرزندان همکار بازنشسته

خلیل ایمانی بخشایش معاون اداری، پشتیبانی مدیریت شعب استان به همراه هیات همراه در منزل حسین خندان حاضر شده و ضمن عیادت، آرزوی سلامتی و شفای آجل برای فرزندان وی از درگاه احدیت خواستار شد
خداوند متعال در آیات متعدد قرآن کریم، هدف از خلقت و فلسفه وجودی انسان را امتحان کردن بشر، با فرزند و مال، بیان فرموده است. ازهمین رو باید در هر لحظه از درگاه ایزد منان بخواهیم که ما را از امتحاناتی که برایمان مقدر فرموده است سربلند بیرون بیاورد. وما را که بر اساس روزمره گی از این مهم غافل شده ایم متوجه و آگاه سازد.
اخیراٌ متوجه شدیم که یکی از همکاران بازنشسته در شهرستان اسکو صاحب دو فرزند دختر به نامهای اکرم و فاطمه می باشد که تا سن 10 سالگی تا پایه چهارم دبستان، با بدنی سالم مثل تمامی بچه ها به مدرسه می رفتند ولی به خاطر بیماری دیستروفی عضلانی دوشن، از نعمت صحت بدن و رفتن به مدرسه و...، محروم شده و در خانه، زندگی خود را سپری می کنند.
در این میان، این همکارمان حسین خندان و همسر محترمش می باشد که با کوله باری از اندوه و غم به این امتحان الهی رضایت داده و با تلاش و کوشش زندگی خود را صرف رسیدگی به فرزندانشان کرده و با عشق و علاقه وافری عزیزان خود را که الان به سن 12 و 24 سالگی رسیده اند بزرگ می نمایند.
وظیفه خود دانستیم که به منزل این همکار عزیزمان رفته و همدردی خودمان را به ایشان اعلام نماییم. در این راستا خلیل ایمانی بخشایش معاون اداری، پشتیبانی مدیریت شعب استان به همراه هیات همراه در منزل حسین خندان حاضر شده و ضمن عیادت، آرزوی سلامتی و شفای آجل برای فرزندان وی از درگاه احدیت خواستار شد و هدایایی را به آنها اهدای نمود.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4