تازه های اخبار تازه های اخبار

گردهمایی مرداد ماه 95

منابع مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی با رشد 14 درصدی در 4 ماهه نخست سال جاری، از مرز 27000 میلیارد ریال گذشت.

گردهمایی مردادماه سال جاری مسیولین مدیریت، روسای شعب استان و روسای دوایر مدیریت، در سالن همایش این مدیریت برگزار شد.

این همایش با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و پس از سرود ملی جمهوری اسلامی ایران با پخش کلیپی راجع به ولادت باسعادت حضرت امام رضا (علیه السلام) و فیلم بیانات مدیر عامل محترم بانک ، ادامه یافت.
در ادامه گردهمایی مهدی احمدی مدیر شعب استان آذربایجان شرقی طی سخنانی با تبریک دهه کرامت، مراتب قدردانی مدیر عامل محترم بانک را به خاطر برخورد حرفه ای همکاران در خصوص مسایل و فضای حاکم بر سیستم بانکی، به همکاران ابلاغ نمود و با مقطعی اعلام کردن وضعیت موجود خواستار ادامه روند روبه رشد شعب گردید و از عادی شدن شرایط، در آینده نزدیک خبر داد.
احمدی در ادامه سخنان خود به ارایه گزارشی از عملکرد چهار ماهه مدیریت شعب استان پرداخت و افزود: منابع مدیریت شعب استان، با رشد 14 درصدی در 4 ماهه نخست سال جاری، از مرز 27000 میلیارد ریال گذشت.
احمدی از احتمال برگزاری سمینار مدیران ارشد بانک در آینده نزدیک ، در تبریز خبر داد و آمادگی شعب را برای ارایه عملکرد بهتر در منابع و مصارف، خواستار شد.
وی با اشاره به پتانسیل و توانایی شعب در استان گفت کسب رتبه اول بانک در شهرستان مراغه و رتبه دوم در شهرستان اهرو ارتقای دو پله ای بانک در شهرستان میانه حاکی از اینست که همکاران در شعب این توانایی را دارند که با سایر رقبا رقابت نموده و نام بانک را در رده های نخست جای دهند.
احمدی در ادامه سخنان خود در بخش رشد منابع، از شعب موفق گلگشت تبریز با رشد 50 درصد، شهرک باغمیشه تبریز با رشد 38 درصد، مرکزی تبریز با رشد 33 درصد، شهید مطهری میانه با رشد 29 درصد، قدس تبریز با رشد 29 درصد، سردرود با رشد 25 درصد و در بخش رشد مبالغ، از شعب مرکزی تبریز با 700 میلیارد ریال، شهرک باغمیشه تبریز با 177 میلیارد ریال، مرکزی میانه با 114 میلیارد ریال، گلگشت تبریز با 102 میلیارد ریال، خواجه نصیر مراغه با 90 میلیارد ریال و آزادی تبریز با 85 میلیارد ریال و در بخش کاهش مطالبات معوق از شعبه شهید چمران تبریز با 209 در صد کاهش و در بخش ارزیابی عملکرد 4 ماهه از شعب شهید منتظری تبریز با 63 امتیاز، گوگان با 61 امتیاز، امام خمینی (ره) مراغه با 60 امتیاز، شهید مدنی تبریز با 60 امتیاز، ششگلان تبریز با 59 امتیاز و در بخش افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم از شعب مرکزی تبریز، خواجه نصیر مراغه، شهرک باغمیشه تبریز، آزادی تبریز، شهید چمران تبریز، ولیعصر تبریز و میرداماد تبریز و در بخش وصول نقدی از شعب سردرود، ششگلان تبریز، شریعتی جنوبی تبریز و شهرک باغمیشه تبریز و در بخش ضمانت نامه از شعب مرکزی تبریز، صوفیان، مرکزی اهر، آزادی تبریز و عجب شیر و در بخش جاری و پس انداز از شعب شهید چمران تبریز، هادی شهر و ملکان و در بخش پس انداز قرض الحسنه از شعب 7 تیر تبریز، قطران تبریز و امام خمینی (ره) مراغه و در بخش بانکداری الکترونیکی از شعب ولیعصر تبریز، جمهوری اسلامی تبریز، شهید مطهری بناب، بستان آباد، 7 تیر تبریز، هادی شهر، اسکو، شهر جدید سهند، شهید بهشتی تبریز، ستارخان تبریز، شهرک زعفرانیه تبریز، فجر تبریز، سردرود، طالقانی مرند و ابوریحان تبریز تقدیر و تشکر نمود و از شعب ناموفق خواست تا با برنامه ریزی و پشتکار زیاد نسبت به جبران عقب ماندگی در تمام زمینه ها تلاش نمایند.
مدیر شعب استان وفور اعتبار تسهیلاتی در استان را یکی از امتیازات بانک در زمان فعلی برشمرد و آن را فرصتی برای استفاده در بازاریابی ها دانست و خواستار بهره برداری بهتر همکاران از این فرصت گردید.

وی وصول مطالبات معوق را یکی از وظایف اصلی همکاران دانست و افزود: همکاران در شعب سعی کنند از سیاست 
های مدون و برنامه ریزی شده نسبت به وصول مطالبات اقدام کنند و با هماهنگی دایره وصول مطالبات معوق مدیریت، با مشتریان بدهکار برخورد نمایند تا پرونده منجر به وصول گردد. وی خواستار استفاده شعب از طرح عید تا عید بانک شد تا نسبت به فروش اقساطی پرونده های مشارکت مدنی اقدام موثری نمایند.
در ادامه گردهمایی محبوب قرصی معاون اجرایی مدیریت شعب استان طی سخنانی عملکرد همکاران را در وصول مطالبات معوق مناسب ندانست و از تمامی همکاران خواست تا با برنامه ریزی دقیق نسبت به وصول مطالبات معوق شعب اقدام نمایند وی وصول مطالبات معوق را جزو اولویت های بانک برشمرد و آن را مورد تاکید مدیر عامل محترم بانک و سایر اولیای محترم بانک دانست. وی با انتقاد از برخی عملکرد شعب، توصیه های مناسب برای بهبود روند وصول مطالبات معوق را ارایه نمود.
در بخش دیگر این گردهمایی امیر رنجبریان معاون مالی و فناوری مدیریت شعب استان، به صورت کارگاهی به بیان مطالبی در خصوص شاخص ها و آیتم های مهم مطرح در ارزیابی عملکرد شعب پرداخت و ضمن تشریح مسایل مربوطه، به سیوالات مطروحه حاضرین پاسخ لازم را ارایه نمود.
گردهمایی با توضیحات آموزشی حساب ممتاز توسط کریم خیاط زاده همکار بازاریاب مدیریت و مسایل اعتباری توسط ابوالفضل کفشدوزی رییس اعتبارات مدیریت و بیانات مدیر فروش شرکت سیمان صوفیان، ادامه و پایان یافت.

آخرین بروزرسانی 1395/7/4