تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم بزرگداشت روز مادر و زن

مراسم گرامیداشت هفته زن و روز مادر ، مصادف با ولادت باسعادت حضرت امام محمد تقی ، جوادالایمه (علیه السلام)، با حضور مسیولین مدیریت و همکاران اناث مدیریت و شعب تبریز در سالن گردهمایی مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.
در این مراسم خلیل ایمانی بخشایش، معاون اداری، پشتیبانی مدیر شعب استان طی سخنانی و لادت با سعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) ، امام محمد تقی، جوادالایمه (علیه السلام) ، ولادت حضرت امام خمینی (ره) ، روز مادر و هفته زن را تبریک گفت و از زحمات همکاران اناث که در سراسر شعب استان زحمت می کشند ، تشکر و قدردانی نمود.
وی در ادامه سخنان خود با اشاره به جایگاه ویژه زنان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود : تمامی خانمها باید زندگی حضرت زهرا (س) را برای خود الگو قرار داده تا بتوانند دوشادوش مردها در عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی ظاهر شوند. 
درادامه مراسم سرکارخانم افراشته، وکیل دادگستری و مدرس حوزه و دانشگاه با بیان مطالبی به نقشه های شوم استکبار برای از بین بردن جایگاه ویژه زنان ایرانی اشاره نمود و افزود یکی از نقشه های دشمنان اسلام و قرآن اینست که منزلت حجاب زنان را از بین ببرند و عملاٌ با این کار زنان را که نقش اساسی در جامعه ایفای می کنند به ورطه تباهی بکشند.
درپایان مراسم هدایایی به رسم یادبود به هریک از همکاران اناث اهدای شد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4