تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان آذربایجان شرقی در نشست با معاونین شعب این استان اعلام کرد:

معاونین شعب، یکی از ارکان اصلی شعب و سیستم صف بانک مسکن می باشند.

مهدی احمدی مدیرشعب استان آذربایجان شرقی طی نشستی با معاونین شعب این استان، از آنها به عنوان ارکان اصلی و مهم شعب و سیستم صف بانک مسکن یادکرد.

دراین نشست احمدی به ارایه گزارشی از مدیریت شعب این استان پرداخت و بیان کرد کسب رتبه نخست مدیریت در ارزیابی عملکرد، در بین مدیریت های درجه یک نوع الف، و همچنین رتبه چهارم در بین مدیریت های کل کشور، مرهون تلاش تمامی همکاران، بخصوص معاونین شعب استان می باشد. وی به همین منظور پیام تبریک و تقدیر مدیر عامل محترم بانک را به ایشان اعلام کرد.
مدیر شعب استان با اشاره به جداول نمره دهی ارزیابی عملکرد و جایگاه ویژه جذب سپرده های قرض الحسنه در این جداول، از تمامی همکاران خواست تا با مشتری مداری و رعایت طرح تکریم ارباب رجوع و پرداخت تسهیلات با رسوب همزمان، در این زمینه تلاش بیشتری را انجام دهند و منابع قرض الحسنه مدیریت را افزایش دهند.
وی از شعب موفق در این زمینه از جمله شعب عجب شیر، شهید مطهری میانه، صوفیان، امیرکبیر تبریز، شهیدمنتظری تبریز و هشترود تشکر و قدردانی نمود.
مدیرشعب استان افزود: معاونین شعب پل ارتباطی بین همکاران و روسای شعب می باشند و نقش موثری رادرپیشرفت شعب می توانند ایفا نمایند لذا بررسی ها نشان می دهند شعبی که موفق هستند معاونین آن شعب بهتر توانسته اند این ارتباط را برقرار کرده و همدوش با رییس شعبه موفقیت شعبه را سبب شده اند.
احمدی تعادل و تناسب سپرده ها و فعالیت های شعب را یکی از رموز موفقیت شعب دانست و خاطر نشان کرد: شعبه ای موفق است که بتواند قبل از هراقدام و برنامه ریزی برای بازاریابی، وضعیت شعبه را بررسی کند و نسبت به آن وضعیت، با برنامه ریزی مدون، در مذاکرات بازاریابی شرکت نماید و اقدام برای جذب سپرده نماید. بدین ترتیب شعبه خواهد توانست در تمامی زمینه ها به صورت متوازن رشد پیداکند و در ارزیابی عملکردها هم می تواند در تمامی زمینه ها نمره لازم را به خود اختصاص دهد و جزی شعب موفق باشد.
احمدی هزینه تمام شده پول در استان را 4/23 درصد اعلام کرد و خواستار جذب سپرده های کم هزینه برای بانک شد و افزود: با توجه به تنوع محصولات، همکاران تبلیغات اولیه را، ماهرانه برای سپرده هایی اختصاص دهند که هزینه کمتری را برای بانک دارند و افتتاح سپرده سرمایه گذاری صندوق آباد را به عنوان آخرین محصول برای مشتریان اعلام کنند تا از خروج منابع شعب جلوگیری شود.
مدیر شعب استان درصد رشد منابع مدیریت را نسبت به ابتدای سال 5/23 اعلام کرد و از شعب موفق در این زمینه، از جمله شهید مطهری میانه، عجب شیر، سردرود، جمهوری اسلامی تبریز و هریس تشکر و قدردانی کرد.
وی همچنین از ارتقای رتبه مدیریت شعب استان، در جدول رتبه بندی مدیریت های شعب سراسر کشور خبرداد و افزود: بررسی آمارها نشان می دهد که اگر همکاران تلاش کرده و فعل خواستن را برای خود صرف کنند در آینده نزدیک خواهیم توانست یک رتبه دیگر نیز ارتقای پیداکرده و به جایگاه هفتم در جدول رتبه بندی مدیریت ها دست یابیم.
احمدی وصول مطالبات معوق شعب را یکی از کارهای مهم شعب دانست و گفت: انتظار داریم معاونین شعب در سراسر استان برنامه ریزی دقیق تری در این خصوص اتخاذ کنند و با همکاری رییس شعبه و سایر همکاران گامهای اساسی و قابل توجهی را در این زمینه بردارند.
وی همچنین داشتن تفکر بازاریابی مثبت را لازمه موفقیت در این خصوص خواند و گفت همکارانی که بخواهند در بازاریابی موفق شوند باید در مرحله اول خودشان نسبت به محصولات موجود در بانک دارای تفکر مثبتی باشند و در خود این توانایی را بوجود بیاورند که در مذاکرات به نکات قوت محصولات بانک اشاره داشته باشند و ضمن اطلاع

 

داشتن از عملکرد سایر بانکها بتوانند محصولات رقبا را برای مشتریان نقد کرده و محصولات بانک خودمان را برای آنها به نحو مطلوبی شرح دهند.

آخرین بروزرسانی 1394/11/19