تازه های اخبار تازه های اخبار

جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران تبریز

جلسه شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید چمران تبریز با حضور مدیر شعب این استان برگزار گردید.

 در این جلسه که بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در نمازخانه مدیریت شعب استان برگزار شد . حسین رضایی فرمانده پایگاه مقاومت، ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین از حضور مدیر شعب استان در بین اعضای شورای پایگاه مقاومت ، تشکر و قدردانی نمود و ضمن ستودن روحیه کاری و جهادی وی ، آمادگی بسیجیان را برای پیشبرد اهداف عالیه بانک اعلام نمود.
محمدحسین جوادیان مدیر شعب استان، طی سخنانی حضورش را در جمع شورای پایگاه ، مایه افتخار دانست و افزود : با توجه به شعار سال جدید که مزین به سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی می باشد و با توجه به اینکه بانک مسکن بانکی دولتی است اگر به وظیفه خود در قبال سیاستهای بانک به نحو احسن عمل کنیم خدمت به نظام نموده ایم.
وی ادامه داد مردم به چشم کارگزار اقتصادی به ما می نگرند بنابراین اگر با اعتقاد به وظایف کاری خود بنگریم و دولت را یاری و همراهی نماییم به وظایف خود عمل کرده و رضایت خداوند را در پی خواهد داشت.
مدیر شعب استان با اشاره به تلاشهای بسیجیان در زمان دفاع مقدس ادامه داد : اگر در آن زمان روحیه جهادی بسیجیان نبود ایران شاهد این پیروزی ها نمی شد بنابراین اگر کسی اسم خود را بسیجی بگذارد باید بداند که وظیفه سنگینی بر دوش دارد و با رفتار و اعمالش باید الگویی برای سایر همکاران باشد.
وی در پایان سخنان خود ضمن اعلام پشتیبانی مدیریت از مجموعه بسیج ، تزریق روحیه و تفکر بسیجی را به تمامی همکاران ضروری دانست و موفقیت تمامی همکاران را از درگاه ایزد منان خواستار گردید.

 

آخرین بروزرسانی 1394/5/5