تازه های اخبار تازه های اخبار

اولین گردهمایی مسیولین مدیریت و روسای شعب استان آذربایجان شرقی در سال 1393 برگزار گردید.

اولین گردهمایی مسیولین مدیریت و روسای شعب استان آذربایجان شرقی با حضور نریمان جهانبخش مدیر محترم امور مناطق و استانها ، در سالن گردهمایی مدیریت شعب استان برگزار گردید.

در ابتدای گردهمایی آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد و پس از پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران ، محمد حسین جوادیان مدیر شعب این استان ضمن خیرمقدم گویی به حاضرین طی سخنانی ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر را تبریک گفت و از تمامی همکاران که در سال 1392 در جهت تحقق اهداف بانک تلاش کرده بودند تشکر و قدردانی نمود و سخنان خود را در دو بخش برای حاضرین ایراد کرد.

جوادیان در بخش اول سخنان خود گزارش مبسوطی از وضعیت استان ارایه داد و با اشاره به ترکیب نامناسب درجه بندی مدیریت و شعب این استان اظهار امیدواری نمود که با توجه به دستورالعمل جدید درجه بندی شعب در سال 1393 ، با همت و تلاش جمعی همکاران ، شاهد ارتقای درجه مدیریت و شعب این استان باشیم.

وی ترکیب پرسنل را در استان با توجه به تحصیلات و سابقه خدمت خوب ارزیابی کرد و آینده مدیریت را با این ترکیب تضمین شده و روبه رشد خواند .

مدیر شعب استان منابع مدیریت را در پایان سال 1392 با رشد 30 درصدی 10630 میلیارد ریال و تحقق هدف مدیریت را در طرح ربیع 127 درصد اعلام کرد و موفقیت مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی به عنوان استان نمونه در جذب منابع سال 1392 و دریافت لوح تقدیر از طرف مدیرعامل بانک را برای تمامی همکاران تبریک گفت.

جوادیان رتبه استان را در بین مدیریت های هم درجه از لحاظ رشد و مانده ، رتبه اول اعلام کرد و به اتفاقات بی نظیری طی سال 1392 از جمله رشد 321 درصدی شعبه جام جم مراغه ، رشد بالای 100 درصدی 4 شعبه ، رشد مابین 70 الی 100 درصدی 4 شعبه ، رشد مابین 50 الی 70 درصدی 12 شعبه ، رشد مابین 30 الی 50 درصدی 9 شعبه و در کل رشد 50 درصدی تمامی شعب استان ، اشاره نمود.

وی تحقق 8 درصدی اهداف مدیریت را در طی 34 روز سال 1393 ، نشان از عظم راسخ همکاران برای تلاش بیشتر در جهت جذب منابع دانست و اظهار امیدواری کرد تا پایان سال این عظم راسخ انشایالله با روند روبه رشدی ادامه خواهد یافت.

مدیر شعب استان به تلاش همکاران در زمینه ارایه تسهیلات در بخش مسکن مهر اشاره نمود و اعلام کرد که 41 درصد از تسهیلات مسکن مهر ، به فروش اقساطی تبدیل شده اند.

جوادیان به عملکرد مطلوب حوه ناظر جنوب استان نیز اشاره کرد و ضمن تشکر از آقای امانی رییس حوزه ناظر و سایر همکارانش در 11 شعبه تحت پوشش این حوزه ، رشد 47 درصدی حوزه را از زمان افتتاح گواهی به این ادعا دانست.

مدیر شعب استان در بخش دوم سخنان خود به رهنمودهای آقای بت شکن مدیرعامل محترم بانک ، که با عنوان 10 هدف عملیاتی برای بانک ترسیم شده و همچنین به میثاق بسته شدن مدیران استانها با وی اشاره کرد و افزود : همکاران این استان هم سعی خواهند کرد در تحقق این عهد و میثاق ، نقش خوبی ایفا کرده و با تلاش مضاعفی در سال جدید به اهداف عملیاتی بانک عینیت ببخشند.

جوادیان ضمن برشمردن اهداف عملیاتی ترسیم شده برای بانک ، به افزایش قیمت تمام شده پول در بانک ، با توجه به نرخ محصولات جدید اشاره کرد و تاکید نمود سیاستهای مدیریت در راستای جذب منابع صفردرصدی خواهد بود.

وی شایسته سالاری را یکی از اهداف دیگر مطرح شده خواند و افزود : در این مدیریت سعی خواهد شد این مقوله کاملاً رعایت شود و سابقه تنها شرط ارتقای نبوده و همکارانی که شایسته تصدی پست های سازمانی را دارند و عملکرد و کارآمدی و انگیزه خوبی را از خود نشان دهند ، ارتقای خواهند یافت .

مدیر شعب استان در پایان سخنان خود از ایجاد و ارتقای سیستم های یکپارچه بانک توسط مدیریت امور فناوری بانک در طی سال جاری خبر داد و افزود : با این دستاورد زمینه برای تکریم هرچه بهتر ارباب رجوع و جذب منابع بیشتر فراهم خواهد شد.

در ادامه گردهمایی نریمان جهانبخش مدیر امور مناطق و استانها طی سخنانی ولادت حضرت زهرا (س) و هفته بزرگداشت روز مادر و زن را به همکاران و خانواده های آنها تبریک گفت و ضمن آرزوی سلامتی و تبریک سال جدید به تمامی همکاران شاغل و بازنشسته ، عملکرد و حرکت جمعی تمامی همکاران را در سال گذشته ستودنی و با افتخار خواند و با اشاره به پتانسیل های موجود در استان تحقق شعار سال جدید را که مزین به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است ، در استان با تلاش همکاران دست یافتنی دانست.

وی سخنان مقام معظم رهبری را در آغاز سال جدید در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الایمه (ع) در خصوص ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی مهم دانست و حرکت در جهت اجرای بندهای ابلاغی را برای تمامی بنگاههای اقتصادی ضروری خوانده و خاطر نشان کرد ما نیز باید در حوزه کسب و کار خود از آن سیاستها تبعیت نماییم.

جهانبخش در ادامه سخنان خود ضمن برشمردن اهداف 10 گانه بانک ، به میثاق مشترک همکاران در قبال اجرای هدفهای عملیاتی و استراتژیکی بانک تاکید کرد و افزود : تمامی همکاران باید با تعهد کامل نسبت به اجرایی شدن و تحقق این اهداف تلاش و کوشش نمایند.

مدیر امور مناطق و استانها ادامه داد جهت گیری های امسال بانک متفاوت با سالهای گذشته خواهد بود و در برنامه استراتژیک بانک ، تمامی بخشها ، شرح وظایف و هدفگذاری خاص خودشان را دارند و هر 3 ماه مدیران استانها در مجمع ارزیابی گرد هم آمده و گزارش عملکرد استانها را در خصوص تحقق اهداف تعیین شده اراده خواهند داد.

وی توزیع منابع و مصارف و فعالیت بر اساس اساسنامه بانک را از اهداف مهم استراتژیک بانک دانست و اهتمام همکاران در جهت کاهش فاصله بین منابع و مصارف و حرکت به سمت مفاد اساسنامه بانک را خواستار گردید.

جهانبخش ضمن تشکر از تلاش همکاران در اجرای طرح ملی مسکن مهر ، از تعیین تکلیف مسایل مربوط به این طرح در بانک مسکن خبر داد و فروش اقساطی واحدهای مربوط به طرح مسکن مهر را یکی از فعالیت های همکاران در این زمینه ، در سال جاری اعلام کرد.

وی افزایش سقف تسهیلات را به عنوان دستاوردی برای بانک دانست و افزود : سقف 200 میلیون ریال عملاً کارایی خود را در تامین مسکن مردم از دست داده بود ولی با افزایش سقف این تسهیلات گامی موثر در این خصوص برداشته شد که امیدواریم مردم عزیز بتوانند با کمک این تسهیلات صاحب مسکن شوند.

مدیر امور مناطق و استانها به خلق محصولات جدید در سال گذشته اشاره کرد و تنوع سبد محصولات بانک را یکی از عوامل مهم جذب منابع دانست و از تاسیس مرکز تولید محصول در اداره کل طرح و برنامه برای خلق محصولات جدید در سال جاری خبر داد و با اعلام نرخ 22 درصدی قیمت تمام شده پول در بانک با ارایه این محصولات ، بر جذب منابع صفردرصدی تاکید نمود.

وی در پایان سخنان خود با بیان خاطراتی از گذشته ، تلاش همکاران در تمام زمینه ها را از جمله آراستگی ظاهری شعب و همکاران ، وصول مطالبات معوق ، اشرافیت همکاران به آمارهای شعبه ، اطلاعات به روز همکاران ، کنترل و نظارت دقیق ، مشتری مداری بر اساس مقررات و قوانین بانک و حس مالکیت همکاران نسبت به بانک، خواستار گردید.

در ادامه این گردهمایی یونس بایندور رییس حوزه حراست مدیریت شعب استان در خصوص موارد امنیتی شعب ، ابوالفضل کفشدوزی رییس دایره امور اعتباری مدیریت درخصوص تشریح سیاستهای اعتباری سال جدید و حجت اله رجبی رییس دایره سیستمهای مدیریت در خصوص تشریح اطلاعات آمار و ارقام مربوط به شعب و علی شمسی رییس دایره امور اداری ، رفاهی و آموزشی در خصوص مسایل پرسنلی و یعقوب علی پور کارشناس بازاریابی، در خصوص مسایل بازاریابی، مطالبی را ارایه نمودند و لوح سپاس و کارت هدیه برای همکاران نمونه در 6 ماهه دوم سال 1392 که در قسمت های مختلف انتخاب شده بودند به شرح زیر اعطای گردید.

ردیف

نام ونام خانوادگی

محل خدمت

شرح

1

هوشنگ بهروز

جام جم مراغه

نمونه در جذب منابع صفر درصدی (جاری )

2

هوشنگ نورعینی

امام خمینی مرند

نمونه در جذب منابع صفر درصدی (جاری )

3

حمید دروگری

کلیبر

نمونه در جذب منابع صفر درصدی (جاری )

 

 

 

 

1

هوشنگ بهروز

جام جم مراغه

نمونه در جذب منابع

2

هوشنگ نورعینی

امام خمینی مرند

نمونه در جذب منابع

3

فریدون گوزل زاده

طالقانی مرند

نمونه در جذب منابع

4

محمد امیر صادقیان

مطهری بناب

نمونه در جذب منابع

 

 

 

 

1

قاسم علیپور

میلاد تبریز

نمونه در وصول مطالبات معوق

2

مقصود بهروزی

آزادی تبریز

نمونه در وصول مطالبات معوق

 

 

 

 

1

علیرضا دیده ور

مرکزی مراغه

نمونه در صدور ضمانت نامه

2

محمد رضا طاهرزاده

شبستر

نمونه در صدور ضمانت نامه

3

اکبر برهان نیا

ولی عصر تبریز

نمونه در صدور ضمانت نامه

 

 

 

 

 

ردیف

نام ونام خانوادگی

محل خدمت

شرح

1

علیرضا دیده ور

مرکزی مراغه

کارمند نمونه در سطح رؤسای شعب

2

کریم حیدری

شهرک باغمیشه

کارمند نمونه در سطح رؤسای شعب

3

محمد علیزاده

شهرک پرواز

کارمند نمونه در سطح رؤسای شعب

 

 

 

 

 

 

 

 

2

عبداله عبدالهی

قطران

کارمند نمونه در سطح معاونین شعب

 

 

 

 

 

 

 

 

1

جیران ولی زاده

آزادی

کارمند نمونه در سطح متصدی امور بانکی

2

موسی مهدی بارانلو

شهر جدید سهند

کارمند نمونه در سطح پایوران

3

حسین گل پسند

مرکزی تبریز

کارمند نمونه در سطح پایوران

 

 

 

 

 

 

 

 

2

سمیه راعی

ولی عصر

کارمند نمونه تحویلدار

 

 

 

 

4

مهدی نجادی

گل گشت

کارمند نمونه تحویلدار

5

بهزاد عظیم زاده

هفت تیر

کارمند نمونه تحویلدار

 

 

 

 

1

حجت اله رجبی

مدیریت شعب استان

دایره سیستمها

2

ابوالفضل کفشدوزی

مدیریت شعب استان

دایره اعتباری

3

مصطفی ریشی

مدیریت شعب استان

دایره مالی

4

صاحبعلی حسن زاده

مدیریت شعب استان

بازرس

5

رضا فریق

مدیریت شعب استان

روابط عمومی

6

سلیمان فرزین فر

مدیریت شعب استان

دایره تجهیز و پشتیباتی

7

مهدی باباپور

مدیریت شعب استان

دایره تجهیز و پشتیباتی

8

غلامرضا سلیمی

مدیریت شعب استان

دایره حقوقی و وصولمطالبات

9

ودود مهدوی

مدیریت شعب استان

دایره خزانه

10

پرویز محمدی پور

دیریت شعب استان

کارشناس بازاریابی

 

 

 

 

1

رضا انعامی پور

مدیریت شعب استان

انتظامات

2

محمد آقازاده

مدیریت شعب استان

انتظامات

ردیف

نام ونام خانوادگی

محل خدمت

شرح

1

محسن رمضانپور

شهید بهشتی

کارمند نمونه نیروهای پیشخدمتی

2

سعید واحدی نژاد

گوگان

کارمند نمونه نیروهای پیشخدمتی

3

سعید جهد میر

مرکزی تبریز

کارمند نمونه نیروهای پیشخدمتی

4

محمد رحمی

هفده شهریور

کارمند نمونه نیروهای پیشخدمتی

آخرین بروزرسانی 1394/5/5