تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت هفته زن و روز مادر

مراسم جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت هفته زن و روز مادر ، با حضور مسیولین مدیریت و همکاران اناث مدیریت و شعب تبریز در سالن گردهمایی مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.
در این مراسم محمدحسین جوادیان مدیر شعب استان طی سخنانی و لادت با سعادت دخت گرامی نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و ولادت حضرت امام خمینی (ره) و روز مادر و هفته زن را تبریک گفت و از زحمات همکاران اناث که در رشد 30 درصدی مدیریت در سال گذشته نقش داشتند ، تشکر و قدردانی نمود.
مدیر شعب استان در ادامه سخنان خود با اشاره به جایگاه ویژه زنان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران افزود : تمامی خانمها باید زندگی حضرت زهرا (س) را برای خود الگو قرار داده تا بتوانند دوشادوش مردها در عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی ظاهر شوند. جوادیان ادامه داد : در زمان گذشته توسعه شبکه بانک مطرح بود و با افتتاح شعب جدید پست های مختلفی ایجاد می شد ولی الان که توسعه شبکه وجود ندارد همکاران باید بکوشند تا درجه شعب ارتقای یابد و برای دیگر همکاران نیز پست های سازمانی مدیریتی ایجاد شود . وی اظهار امیدواری کرد که با تلاش تمامی همکاران ان شایالله این اتفاق در آینده نزدیک رخ خواهد داد و با ارتقای درجه شعب و با کارآمدی و قابلیت هایی که در همکاران خانم موجود می باشد شاهد انتصاب ایشان در این پست ها خواهیم بود.
در ادامه مراسم محبوب قرصی و امیر رنجبریان معاونین اجرایی و مالی فناوری مدیریت و یونس بایندور، رییس حوزه حراست مدیریت ، طی سخنانی ضمن تبریک این ایام خجسته از تلاش همکاران اناث تشکر و قدردانی نمودند.
ادامه مراسم با سخنرانی سرکار خانم آبزن یکی از مدرسان و سخنرانان مجرب استان ادامه یافت و همکاران اناث مسایل و مشکلات مربوط به خود را مطرح نموده و بحث و گفتگو انجام گرفت.
لازم به یادآوری است در این مراسم از همکاران نمونه اناث با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد و به تمامی همکاران اناث یک قطعه سکه ربع بهار آزادی تقدیم گردید. گفتنی است طی مراسم های جداگانه ای بصورت همزمان از همکاران اناث شاغل در شعب شهرستانها و حوزه ناظر جنوب استان نیز با اهدای سکه ربع بهار آزادی تجلیل بعمل آمد.
آخرین بروزرسانی 1394/5/5