تازه های اخبار تازه های اخبار

عملکرد دایره تجهیز و پشتیبانی مدیریت شعب استان

عملکرد دایره تجهیز و پشتیبانی مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی در 6 ماهه دوم سال 1392
مدیریت شعب استان آذربایجان شرقی با تحت پوشش داشتن 66 شعبه ( 47 شعبه ملکی ، 19 شعبه استیجاری ) یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین مدیریتهای بانک مسکن در سراسر کشور بوده که با توجه به این مساله و نیازی که در به روزرسانی وضعیت ظاهری و آراستگی شعب در راستای تکریم ارباب رجوع و مسایل مربوط به بازاریابی احساس می شود ، دربازسازی و زیباسازی شعب بانک که در حقیقت ویترین بانک به شمار می آیند اهتمام ورزیده و گامهای موثری را برداشته است . به حمداله در چند سال اخیر مدیریت عالی بانک در این خصوص عنایت ویژه داشته و با ارایه طرح های یکسان در تعمیرات اساسی شعب و تخصیص منابع لازم راه گشای مسایل و مشکلات موجود در مدیریتها بوده اند . این مدیریت نیز همگام با شبکه بانکی در طی 6ماهه دوم سال 1392، حدود 7 شعبه را بطور کامل و با فرمت جدید بانک مورد تعمیرات اساسی قرار داده که گزارش آن بشرح زیر ارایه می گردد :
- شعبه خواجه نصیر مراغه : اصلاح چیدمان داخلی شعبه و تعویض گیشه ها به حالت نشسته ، نصب دیوار کوب و سقف کاذب ، اصلاح کلی تاسیسات شعبه (مکانیکی و برقی ) ، تخصیص طبقه فوقانی شعبه جهت استقرار و فعالیت حوزه ناظر جنوب استان و در نهایت تجهیز شعبه از عمده کارهای صورت گرفته در این شعبه می باشد . ضمناً در مورد نما و تابلوی شعبه نیز کارشناسان محترم اداره ساختمان از محل بازدید بعمل آورده اند که با ارایه طرح از طرف ایشان اصلاحات لازم صورت خواهد گرفت .
- شعبه امام خمینی مراغه :اصلاح چیدمان داخلی شعبه ، تعویض گیشه ها به حالت نشسته ، نصب دیوار کوب ، کمد بایگانی و سقف کاذب ، اصلاح نمای شیشه ای ، نصب درب اتوماتیک ، اصلاحات مربوط به تاسیسات مکانیکی و برقی شعبه.
- شعبه های بهشتی ، عباسی ، گلگشت و ولیعصر تبریز:همانند شعبه امام خمینی مراغه موارد مشابهی بوده اندکه کارهای مربوط به آن انجام شده است .
- همچنین با جابجایی شعبه بازار شمس تبریزی به محل ساختمان جمهوری ، محل قبلی آن با فرمت جدید بانک مورد بازسازی قرار گرفته و به عنوان باجه همان شعبه در حال ارایه خدمات به مشتریان می باشد .
- تکمیل نواقص شعبه ملکان که بازسازی آن از سال 1391 شروع شده بود .
- همچنین در چندین شعبه نظیر شعبه مرکزی مراغه و هفده شهریور تبریزکار بازسازی در ماههای پایانی سال 1392 شروع شده وکارهایی نیز صورت گرفت که انشایالله ادامه روند بازسازی در سال جاری جهت تکمیل و اجرای کلیه موارد از سر گرفته خواهد شد .
مهدی باباپور رییس دایره تجهیز و پشتیبانی طی سخنانی اظهارنمود: همه این کارها نبوده مگر جز توکل به خدا و سعی و تلاش جمعی همکاران بخصوص راهنماییها و پی گیری های مستمر مدیر محترم شعب جناب آقای جوادیان که با حل مشکلات پیش آمده روند کار را تسریع نمودند . جا دارد از زحمات تک تک همکاران دایره تجهیز و پشتیبانی که بطور شبانه روزی وقت و انرژی خود را در جهت تحقق اهداف مشخص شده از طرف مدیریت صرف نموده اند تشکر و قدردانی به عمل آورم . همچنین همکاریهای به عمل آمده از طرف دیگر دوایر مدیریت بخصوص دایره فنی و ارزیابی ، دایره امور مالی و دایره سیستمها و نیز حوزه ناظر استان که ورود به موقع ایشان در بخشهای مربوطه قطعاً موثر بوده است . و تشکر ویژه از آقای فرزین فر رییس سابق دایره تجهیز و پشتیبانی که در طی فعالیتشان کارهای زیادی صورت گرفته و در موارد ذکر شده حضور داشته و موثر بوده اند. همچنین از پشتیبانی و حمایت های آقای بایندور، رییس حوزه حراست مدیریت شعب استان و پرسنل خدوم انتظامات این حوزه که همواره به صورت شبانه روزی درتامین امنیت شعب در حال بازسازی همکاری صمیمانه ای را داشتند تشکرو قدردانی نمایم .
امید است مدیریت عالی بانک با لحاظ قرار دادن مشکلات مدیریت در زمینه بازسازی شعب با نگاه ویژهای که در سال جاری به استان خواهند داشت و با تخصیص منابع لازم شاهد انجام کارهای بیشتر ی در سطح استان باشیم .
آخرین بروزرسانی 1394/5/5