تازه های اخبار تازه های اخبار

جلسات کمیته وصول مطالبات و جذب منابع و بررسی عملکرد خدمات بانکداری الکترونیک حوزه ناظر جنوب استان

جلسه کمیته وصول مطالبات این حوزه، با حضور اعضای کمیته وصول مطالبات حوزه ناظر و مسیولان یازده شعبه تحت پوشش، در محل حوزه ناظر جنوب استان مستقر در شهرستان مراغه تشکیل شد.

بنابه گزارش حوزه ناظر جنوب استان آذربایجان شرقی: در تاریخ های 11و10و9 اردیبهشت ماه ،جلسه کمیته وصول مطالبات این حوزه، با حضور اعضای کمیته وصول مطالبات حوزه ناظر و مسیولان یازده شعبه تحت پوشش، در محل حوزه ناظر جنوب استان مستقر در شهرستان مراغه تشکیل شد. در این جلسات که همزمان به بحث بازاریابی، جذب منابع و بانکداری الکترونیک پرداخته شد، قادر امانی رییس حوزه ناظر جنوب استان با اشاره به آمار فزاینده مطالبات معوق بالاخص در حوزه ناظر جنوب استان همراهی مستمر و پیگیر تمامی همکاران در این بخش را خواستار شد و اعلام نمود تا رسیدن به اهداف مد نظر پیگیر وضعیت موجود خواهند بود .
وی عملکرد حوزه را در بخش بازاریابی و جذب منابع مناسب توصیف کرد و مطلوبیت هر بنگاه اقتصادی را به مشتری مداری و درک کافی از خواسته های ارباب رجوع عنوان کرد و خواستار کوشش شعب در بازار رقابتی بین بانک ها در جذب منابع بخصوص منابع ارزان قیمت شد. همچنین در بحث بانکداری الکترونیک خواهان تخصیص تمامی pos های فروشگاهی کم تراکنش به مشتریان جدید در جهت جذب مشتریان جدید شد.
در پایان جلسات برای هر یک از شعب در خصوص وصول مطالبات و جذب منابع تعیین هدف گردید.
آخرین بروزرسانی 1394/5/5