جلسه هم اندیشی مسیولین مدیریت و روسای شعب استان

حساب ممتاز منحصر به فردترین حساب، در شبکه بانکی کشور می باشد.

جلسه هم اندیشی مسیولین مدیریت و روسای شعب استان

جلسه هم اندیشی مسیولین مدیریت و روسای شعب استان، با حضور مدیر شعب این استان ، معاونین مدیریت شعب استان، روسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان، کارشناسان، بازرسان و حسابرسان، در سالن همایش این مدیریت تشکیل شد.
مهدی احمدی مدیر شعب استان طی سخنانی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران در ماه مبارک رمضان، گزارش مبسوطی از عملکرد مدیریت شعب استان ارایه داد و از همکاران خواست تا با توجه به شرایط حاکم بر اقتصاد کشور و بانکها، حداکثر تلاش خود را برای رشد بانک در استان در زمینه جذب منابع بکار برند تا جایگاه نخست را که استان در سال 1394 کسب نموده است، همچنان حفظ نمایند.
احمدی از شعب گلگشت تبریز، شهرک باغمیشه تبریز، قدس تبریز، گوگان، سردرود، شهیدمطهری میانه، هادی شهر، میرداماد تبریز، شهید بهشتی تبریز، صوفیان، مرکزی میانه، امام مراغه و شهید مطهری بناب، که اهداف سه ماهه اول سال را محقق نموده اند، تشکر و قدردانی کرد و از شعب ناموفق انتقاد نمود و ادامه داد: با توجه به اینکه اکثر شرایط برای تمامی شعب یکسان می باشد انتظار داریم سایر شعب هم تلاش کنند تا اهداف ترسیم شده خود را به طور کامل محقق نمایند و عملکرد خودشان را بهبود بخشند.
وی به خروج منابع، از برخی شعب اشاره کرد و افزود: یکی از روشهای موثر برای ماندگاری منابع شعب، جایگزین کردن منابع جدید است که می توان از طریق بازاریابی در داخل شعبه و بازاریابی با برنامه در خارج شعبه، نسبت به این کار اقدام نمود.
احمدی با برشمردن ابزارهای موجود در بانک، حساب ممتاز را یکی از منحصر به فردترین حسابهای موجود در شبکه بانکی کشور دانست و افزود: این حساب مختص بانک مسکن می باشد و همکاران در شعب می توانند با استفاده از این ابزار منحصر به فرد حداکثر منابع را برای شعب جذب نمایند که لازمه آن همت همگانی و ارایه مناسب و درست آن به مشتریان در بازاریابی های مختلف می باشد.
وی روند افتتاح حساب صندوق پس انداز مسکن یکم را در استان کند خواند و ضمن برشمردن نقاط قوت و مزایای این حساب از شعب خواجه نصیر مراغه، شهرک باغمیشه تبریز، مرکزی تبریز و شهید چمران تبریز که در افتتاح این حساب عملکرد مطلوبی را داشته اند تشکر نمود و از تمام روسای شعب خواست تا اهمیت این حساب را در بانک، برای تمامی همکاران برسانند و مزایای این حساب را برای همکاران در شعب آموزش دهند.
مدیر شعب استان در بخش دیگر سخنان خود رسیدگی به مطالبات معوق را یکی از کارهای مهم همکاران در شعب دانست و گفت: تمامی شعب باید قبل از سررسید شدن پرونده های تسهیلات مشارکت و ...، تمام اقدامات خود را به موقع انجام دهند. 
احمدی به پرداخت تسهیلات و جذب منابع صفر درصدی تاکید کرد و حساب صندوق سرمایه گذاری ره آورد آباد را یکی دیگر از ابزارهای خوب بانک مسکن برشمرد و بر لزوم استفاده از این حساب در مواقع لزوم تاکید نمود.
در ادامه جلسه، کریم خیاط زاده همکار بازاریاب مدیریت، مطالبی را به صورت کارگاهی راجع به حساب ممتاز برای حاضرین ارایه نمود و منصور رضایی و جواد دمشقی روسای شعب خواجه نصیر مراغه و قدس تبریز در قالب پانلی ، راجع به موفقیت هایی که در شعبه کسب نموده بودند مطالبی را برای حاضرین ارایه دادند.
جلسه در ساعت 30/10 صبح با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد(صلی الله علیه و آله وسلم) به پایان رسید.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4